BOARD

24 Μαΐου 2016 – σήμερα

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Σταύρος Λυμπέρης  (πρόεδρος)
  • Κατερίνα Νάκος (αντιπρόεδρος)
  • Ελένη Καραβούζη (γραμματέας)
  • Βαγγέλης Καφετζάκης (ταμίας)
  • Νικόλαος Λέκκας (σύμβουλος)

9 Μαρτίου 2016 – 24 Μαΐου 2016

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Σταύρος Λυμπέρης  (πρόεδρος)
  • Δήμητρα Τριπολιτσιώτη (γραμματέας)
  • Βαγγέλης Καφετζάκης (ταμίας)
  • Ελένη Καραβούζη (σύμβουλος)

    6 Μαΐου 2015 – 8 Μαρτίου 2016

    Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Μαρία Σπυριδάκου  (αντιπρόεδρος)
  • Σταύρος Λυμπέρης  (αντιπρόεδρος)
  • Δήμητρα Τριπολιτσιώτη (γραμματέας)
  • Βαγγέλης Καφετζάκης (ταμίας)
  • Ελένη Καραβούζη (σύμβουλος)

8 Μαΐου 2014- 6 Μαΐου 2015

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Γιώργος Δαριβιανάκης (πρόεδρος)
  • Ελίνα Κολέτου (αντιπρόεδρος)
  • Φώτης Φώτου (γραμματέας)
  • Κορνηλία Ηλία (ταμίας)
  • Γιώργος Ακεψιμαΐδης (σύμβουλος)

25 Απριλίου 2013 – 8 Μαΐου 2014

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Μάριος Γεωργιάδης (πρόεδρος)
  • Δανάη Βασιλείου (αντιπρόεδρος)
  • Πάρις Παπακωνσταντίνου (γραμματέας)
  • Αποστόλης Μπελόκας / Αργέστης Βλαχάκης (ταμίας)
  • Πετρίνα Σμυρλή (σύμβουλος)

31 Μαΐου 2012 – 25 Απριλίου 2013

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Μάριος Γεωργιάδης (πρόεδρος)
  • Μιχάλης Χειμώνας (αντιπρόεδρος)
  • Δόνα Μουντούρη (γραμματέας)
  • Βαγγέλης Βρεττός (ταμίας)
  • Σεραφείμ Γούλας (μέλος)

26 Μαΐου 2011 – 31 Μαΐου 2012

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Ξενοφών Φλώρος (πρόεδρος)
  • Δημήτρης Μπόλης (αντιπρόεδρος)
  • Μαρία Κανίνια (γραμματέας)
  • Κωνσταντίνος Χαλούλος (ταμίας)
  • Σπύρος Γιαννακάκης (μέλος)

3 Ιουνίου 2010 – 26 Μαΐου 2011

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Καριπίδη Ηλιάνα (πρόεδρος)
  • Χαλούλος Γιώργος (αντιπρόεδρος)
  • Καφφέ Ευδοκία (γραμματέας)
  • Καρβούνης Δημήτρης (ταμίας)
  • Έξαρχος Όμηρος (σύμβουλος)

28 Σεπτεμβρίου 2009 – 3 Ιουνίου 2010

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελείται από τα εξής μέλη:

  • Καριπίδη Ηλιάνα (πρόεδρος)
  • Καρβούνης Δημήτρης (αντιπρόεδρος)
  • Έξαρχος Όμηρος (γραμματέας)
  • Παπαεμμανουήλ Αντώνης (ταμίας)
  • Χαλούλος Γιώργος (σύμβουλος)

23 Σεπτεμβρίου 2008 – 28 Σεπτεμβρίου 2009

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελούνταν από τα εξής μέλη:

  • Καραγιαννίδης Σίμος (πρόεδρος)
  • Καριπίδη Ηλιάνα
  • Παπαεμμανουήλ Αντώνης
  • Γιαννίκης Γιώργος
  • Χαλούλος Γιώργος

9 Μαΐου 2007 – 23 Σεπτεμβρίου 2008

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελούνταν από τα εξής μέλη:

  • Βιτάνης Βίτων (πρόεδρος)
  • Καραγιαννίδης Σίμος
  • Παπαεμμανουήλ Αντώνης
  • Πρασιανάκης Νίκος
  • Ψαλτόπουλος Γιώργος (στη θέση της Κλειώς Τσιτσέ)

3 Ιουλίου 2006 – 9 Μαΐου 2007

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελούνταν από τα εξής μέλη:

  • Αθανασίου Βαγγέλης (πρόεδρος)
  • Βιτάνης Βίτων
  • Καραγιαννίδης Σίμος
  • Μαρκέτος Κίμων
  • Πρασιανάκης Νίκος

2 Δεκεμβρίου 1998 – 1999

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελούνταν από τα εξής μέλη:

  • Ντεμάδης Βασίλης (πρόεδρος)
  • Παρασκευοπούλου Έλενα (αντιπρόεδρος)
  • Γιαννάκης Στέφανος (γραμματέας)
  • Ζούζουλας Νεκτάριος (ταμίας)
  • Δέδε Βασιλική (σύμβουλος)

Ιούνιος 1997 – 1 Δεκεμβρίου 1998

Το συμβούλιο του συλλόγου αποτελούνταν από τα εξής μέλη:

  • Βράσα Αφροδίτη (πρόεδρος)
  • Δημητριάδης Δημήτριος (αντιπρόεδρος)
  • Ψαρρός Παναγιώτης (γραμματέας)
  • Μαστορίδης Νεκτάριος (ταμίας)
  • Χατζηνώτας Αντώνιος (σύμβουλος)